Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HYPERICE

( ilość produktów: 17 )

Hyperice - Odblokuj Swój Potencjał, Ciesz się Ruchem

Nasza seria produktów pomaga złagodzić napięcia, rozładować obolałe mięśnie oraz przygotować ciało i umysł do osiągnięcia optymalnej formy. Zawsze znajdź prostą radość w tym, co kochasz robić, dzięki Hyperice.

Nasza seria produktów Hyperice pomaga łagodzić napięcia, rozładować obolałe mięśnie i przygotować ciało i umysł do osiągnięcia optymalnej formy. Dzięki nim zawsze możesz odnaleźć prostą radość w tym, co kochasz robić, niezależnie od tego, co to może być.

Nasza Misja:

Nasza misja jest prosta - pomagać każdemu na ziemi poruszać się lepiej, żyć lepiej i być lepszym. Bez względu na to, czy jesteś elitarnym sportowcem, czy osobą, która po prostu poszukuje rozwiązań na zwalczanie wpływu codziennego życia, nasza seria innowacyjnych produktów jest tu, aby pomóc Ci odblokować najlepszą wersję siebie. Dzięki nim zawsze możesz być na szczycie swojej gry, bez względu na to, jaka to gra.

Transformacja z Technologią:

Założona w 2011 roku, nasze innowacyjne produkty zostały użyte przez najlepszych sportowców na świecie i konsumentów w ponad 60 krajach na całym świecie. Zbudowaliśmy markę, która pomogła zdefiniować całą kategorię i jest dobrze przygotowana do przewodzenia temu obszarowi na wiele lat do przodu. W 2021 roku zostaliśmy uznani przez Fast Company za jedną z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

Nasze Dziedzictwo:

„Przez ostatnich dziesięć lat w Hyperice pracowaliśmy nieustannie, aby przesuwać granice innowacji, pomagając lepiej obsługiwać sportowców wszędzie - pozwalając Ci poruszać się tak, jak chcesz, kiedy chcesz.” – Anthony Katz, Założyciel

pixel