Powered by Smartsupp
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Saris

( ilość produktów: 5 )

Saris Cycling Group: Ponad 40 Lat Pasji do Amerkińskiego Producenta

Saris Cycling Group to historia zobowiązania do amerykańskiego przemysłu produkcyjnego. Z 70 000 stóp kwadratowych powierzchni produkcyjnej, 180 pracownikami, i 60 krajami dystrybucji, Saris od 42 lat wytwarza swoje stojaki rowerowe. Z siedzibą w Madison, Wisconsin, firma kładzie nacisk na jakość "Made in the USA," wierząc, że oznacza to trwałe produkty, zbudowane na całe życie.

Saris Cycling Group: Oddech Amerykańskiego Producenta z Ponad 40-letnią Historią

Z powierzchnią produkcyjną o powierzchni 70 000 stóp kwadratowych (z czego 18 000 zostało zbudowane i otwarte w tym roku), z 180 pracownikami, rozprowadzającymi stojaki Saris na 60 krajów na całym świecie, Saris Cycling Group to nie tylko producent, to historia pasji do amerykańskiego przemysłu.

Od 42 lat lokalnej produkcji, z czego 27 pod marką Saris, firma może pochwalić się jedną globalną siedzibą, zbudowaną w samym sercu Madison, Wisconsin. Wszystkie te liczby sprowadzają się do jednej rzeczy: pasji i długotrwałego zobowiązania do amerykańskiego przemysłu produkcyjnego.

Wizyta w przekształconym gospodarstwie z okresu wojny domowej i kurniku przypomina każdego, kto tu stanie, że ich stojaki są produkowane tutaj, kilka kroków od miejsca, w którym stoją. Od rytmicznych dźwięków tłoczenia maszyny, która stabilnie naciska i ciosa sprzączki i małe stalowe elementy, po krótki spacer do linii produkcyjnej (z okularami ochronnymi w dłoniach!), gdzie można oglądać szybkie, ale precyzyjne ręce montujące finalny produkt - łatwo zobaczyć, dotknąć i usłyszeć, co oznacza "Made in the USA". Dla nich te kroki - i ludzie, którzy są ich częścią - są rzeczywiste, namacalne i wszystko dzieje się tu, pod ich dachem.

Dla Saris Cycling Group dzielenie się historią, że mają amerykański produkt, to znacznie więcej niż slogan czy chwytliwe hasło. To część ich korporacyjnego DNA. Wierzą, że oznacza to, że ich produkty są lepsze i zbudowane na całe życie.

W szybkim tempie świata produkcji, produkcja produktów w USA ma również wpływ na to, jak prowadzą swoją działalność. Od specjalistycznych sklepów rowerowych po entuzjastów rowerów wyruszających w kolejną przygodę, produkowanie stojaków rowerowych dla samochodów w kraju wpływa również na to, jak mogą faktycznie postawić wszystkich swoich klientów na pierwszym miejscu.

pixel