Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jaki rodzaj grzejnika wybrać?

2021-06-16
Jaki rodzaj grzejnika wybrać?

Mill oferuje szeroką gamę grzałek dostosowanych do różnych potrzeb. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci wybrać odpowiedni grzejnik do Twoich potrzeb.

Grzejniki panelowe

Grzejniki panelowe MILL zapewniają komfortową temperaturę bazową w całym domu. Wybierz spośród 7 różnych poziomów mocy, aby dostosować temperaturę do każdego pomieszczenia. Zalecamy 70-100 watów na metr kwadratowy. Grzejnik panelowy można bezpiecznie pozostawić bez nadzoru, w nocy lub podczas nieobecności, dzięki bezpiecznym i wydajnym grzałką zaprojektowanym w technologii X-aluminium oraz stosunkowo niskiej temperaturze powierzchni. Dzięki temu możesz wrócić do ciepłego i wygodnego domu. Wybierz program dzień/noc lub zintegrowaną sieć Wi-Fi z kontrolą aplikacji, aby dostosować temperaturę do codziennych zajęć. Przyjazna dla użytkownika aplikacja Millheat pomaga zaoszczędzić pieniądze na energii elektrycznej, gdy jesteś poza domem lub śpisz w łóżku.

Grzejniki panelowe Mill występują w dwóch różnych stylach: Mill Steel i Mill Glass. Unikalny zaokrąglony kształt grzejnika Mill Steel nadaje mu wygląd unoszącego się na ścianie. Grzejnik Mill Glass ma modny i elegancki wygląd.

Jeśli masz mało wolnego miejsca na ścianie lub po prostu potrzebujesz bardziej elastycznego źródła ogrzewania, które można przesuwać, możesz wybrać nasz grzejnik Mill z konwekcją oraz WIFI. Ten przenośny grzejnik ma ten sam element grzewczy, co grzejniki panelowe Mill, co oznacza, że można go bezpiecznie pozostawić bez nadzoru.

Grzejniki olejowe

Jeśli szukasz delikatnego źródła ciepła, które nie wysusza powietrza, grzejnik olejowy Mill to doskonały wybór. Ponieważ element grzejny grzejnika nie ma bezpośredniego kontaktu z powietrzem otoczenia, nie będzie spalał kurzu ani wysuszał powietrza. Zamknięta konstrukcja nagrzewnic wymusza szybsze unoszenie się gorącego powietrza, co skutkuje bardziej efektywnym rozprowadzaniem ciepła w całym pomieszczeniu. W rzeczywistości nagrzewa pomieszczenie o 29% szybciej niż tradycyjny grzejniki olejowe. To sprawia, że Mill Oil Premium jest bardziej energooszczędny niż inne nagrzewnice olejowe, a tym samym jest bardziej zrównoważonym wyborem. Niepowtarzalny, atrakcyjny kształt i elegancka stopka sprawiają, że wygląda jakby unosił się nad podłogą. Te przenośne grzejniki działają cicho i można je bezpiecznie pozostawić bez nadzoru. Grzejniki są dostępne w 3 różnych mocach i różnych operacjach. Wybierz między termostatem mechanicznym ułatwiającym obsługę, a programem dzień/noc do obniżania temperatury lub zintegrowaną siecią Wi-Fi z kontrolą aplikacji w celu oszczędzania energii.

Grzejniki konwekcyjne

Mill to gama wysokowydajnych grzejników konwekcyjnych, które zapewniają natychmiastowe ciepło od razu po włączeniu. Grzejnik konwekcyjny to idealny wybór, jeśli potrzebujesz grzejnika, który szybko nagrzeje pomieszczenie. Jest to cichsza alternatywa dla tradycyjnych termowentylatorów, dzięki czemu możesz cieszyć się szybko nagrzewanym pomieszczeniem bez rozpraszającego hałasu. Te przenośne modele są łatwe do przenoszenia ze względu na niewielką wagę, uchwyty po obu stronach i smukły korpus. Grzejniki konwekcyjne nie powinny być pozostawione bez nadzoru, ze względu na ich wysokowydajny drutowy element grzejny. Stanowią doskonałe, uzupełniające źródło ogrzewania w chłodne dni. Wybierz jeden z dwóch różnych stylów: elegancki front ze stali lub modny model ze szkła. Grzejnik wyposażony jest w termostat mechaniczny ułatwiający obsługę lub termostat elektroniczny z wyświetlaczem LED. Modele z WiFi wyposażony jest w ten sam element grzewczy, co grzejniki panelowe Mill, co oznacza, że możesz bezpiecznie pozostawić grzejnik konwekcyjny WiFi włączony bez nadzoru.

Nagrzewnice PTC

Nie daj się zwieść małym rozmiarom nagrzewnicy Mill PTC. To mocny grzejnik, który szybko nagrzeje większe pomieszczenia. Delikatny element grzejny PTC ma niższą temperaturę powierzchni niż zwykłe termowentylatory z przewodami grzejnymi. Oznacza to, że nagrzewnica będzie spalać mniej kurzu i nie wysuszy powietrza, jak robią to zwykłe nagrzewnice. Niewielki rozmiar i „chłodna w dotyku” powierzchnia ułatwia przenoszenie grzejnika wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe ciepło. Zgrabna konstrukcja pozwala również na łatwe przechowywanie w miesiącach letnich. Termowentylator Mill PTC jest dodatkowym źródłem ogrzewania, którego nie należy pozostawiać bez nadzoru, ze względu na jego wysokowydajny element grzejny. Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiednią grzejnik Mill do swoich potrzeb, która zapewni Ci ciepło w dobrym stylu.

Polecane

Mill PTC Fan Heater grzejnik nawiewowy 1800 W biały CUS1800MECWA

Mill PTC Fan Heater grzejnik nawiewowy 1800 W biały CUS1800MECWA

259,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 379,00 zł/1szt.Cena regularna 379,00 zł brutto/1szt.
Szklany panel grzejnik Mill AV1200 WIFI

Szklany panel grzejnik Mill AV1200 WIFI

470,61 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 504,23 zł/1szt.Cena regularna 672,30 zł brutto/1szt.
Grzejnik konwektor Mill SG1200 WIFI

Grzejnik konwektor Mill SG1200 WIFI

349,30 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 374,25 zł/1szt.Cena regularna 499,00 zł brutto/1szt.
Stalowy panel grzejnik elektr Mill NE1000L WIFI

Stalowy panel grzejnik elektr Mill NE1000L WIFI

300,30 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 321,75 zł/1szt.Cena regularna 429,00 zł brutto/1szt.
pixel