Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Eleme Polska Sp. z o.o. powstała z myślą̨ o wspieraniu rozwoju rynku dystrybucji produktów dedykowanych dla technologii „inteligentnego domu”.


​W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w procesach rozwoju sprzedaży na innych rynkach oraz wysoce wykwalifikowany personel oferujemy możliwość́ penetracji lokalnych kanałów sprzedaży, działania intensyfikujące sprzedaż̇ oraz obsługę̨ posprzedażną i gwarancyjną. Jako platforma sprzedażowo – promocyjna proponujemy wsparcie dystrybucyjne oferując szeroką gamę̨ narzędzi rozwijających rozpoznawalność́ technologii „inteligentnego domu”, wspierających jej sprzedaż̇ i budujących świadomość́ lokalnych marek, które oferują̨ dedykowane tej technologii urządzenia.

​W ramach współpracy z partnerami biznesowymi naszym celem jest wspólne osiąganie założonych celów sprzedażowych, kompleksowe wsparcie na polu dystrybucyjnym oraz rozwój, utrzymywanie i promocja sprzedaży produktów technologii „inteligentnego domu”, których portfolio uzgadniane jest na podstawie negocjacji i umów handlowych z dostawcami sprzętu.

pixel