Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Małopolska Joy Ride Festiwal – Największa impreza rowerowa w Polsce!

2023-05-22
Małopolska Joy Ride Festiwal – Największa impreza rowerowa w Polsce!

Małopolska Joy Ride Festiwal – Największa impreza rowerowa w Polsce!

Ciesz się trzydniowym świętem rowerów na Małopolska Joy Ride Festiwal, największej imprezie rowerowej w Polsce, która odbędzie się w Kluszkowcach. To wyjątkowe wydarzenie łączy w sobie różnorodne odmiany dwukołowej ekstremy, targi rowerowe oraz emocjonujące zawody. Zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa do udziału w tym niezwykłym festiwalu, który odbędzie się w dniach 26-28 maja 2023.

Rowerowe Święto dla wszystkich

Małopolska Joy Ride Festiwal to coś więcej niż zwykłe targi rowerowe i zawody sportowe. To prawdziwe święto wszystkich rowerzystów, niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania. Spotkaj się z profesjonalistami i amatorami, dzieciakami i dorosłymi, weteranami i początkującymi. Kluszkowce to miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci dwóch kółek, aby wspólnie jeździć na rowerach i bawić się do białego rana na imprezach.

Targi Rowerowe - Testuj i Kupuj

Podczas festiwalu w Kluszkowcach odbędą się największe targi rowerowe w Polsce. Na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować kilkanaście z ponad 200 modeli rowerów, a także znaleźć szeroki wybór odzieży, akcesoriów, ochraniaczy i gadżetów. Będą tam obecni najwięksi dystrybutorzy sprzętu rowerowego, w tym Canyon, Specialized, Marin oraz Orbea. Dodatkowo, lokalne marki również przygotują atrakcyjne oferty, konkursy i atrakcje dla uczestników.

W ramach współpracy z firmą ELEME, festiwalowe targi rowerowe będą również okazją do zapoznania się z ofertą rowerów Niner na oficjalnej stronie eleme.pl. Wizytujący będą mieli możliwość testowania różnych modeli rowerów Niner oraz skonsultowania się z ekspertami, którzy służą pomocą i udzielają fachowych porad. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę eleme.pl, gdzie znajdą szeroki wybór rowerów Niner oraz dodatkowy sprzęt i akcesoria kolarskie.

Niner King of the Hill – Wygraj nagrodę!

Jako oficjalny dystrybutor rowerów Niner w Polsce, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową nagrodę.

Wygrajcie rywalizację w 5 z 10 festiwalowych konkurencji i wybierzcie dowolną ramę z damperem z oferty Niner Bikes o wartości 4 tysięcy dolarów! Przygotowaliśmy dla Was wszystkie niezbędne informacje na blogu konkursowym, gdzie znajdziecie również regulamin i zasady udziału.

kliknij tutaj: Niner King of the Hill na Małopolska Joy Ride Festiwal – królewska nagroda trafi w ręce najbardziej wszechstronnego ridera!

Nie przegapcie okazji, aby stać się królem imprezy i wygrać doskonałą ramę rowerową od Niner Bikes. Sprawdźcie szczegóły konkursu już teraz!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego oficjalnego sklepu Internetowego ELEME, gdzie znajdziecie szeroki wybór rowerów Niner oraz wiele innych atrakcyjnych ofert. Niech Małopolska Joy Ride Festiwal 2023 stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze!

pixel