Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fuse

( ilość produktów: 25 )

Fuse - Ochrona, Komfort i Wydajność dla Każdego Rowerzysty

Nasze ochraniacze są znane, uwielbiane i szeroko stosowane przez rowerzystów z całego świata. Od zawodowców po debiutantów, nasza ochrona inspiruje tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności jazdy na wyższy poziom. Odkryj naszą najnowszą linię sprzętu ochronnego, która łączy nowatorskie funkcje, materiały i technologie, jednocześnie zachowując legendarną "kuloodporną" jakość.

Ochraniacze Fuse to sprawdzona, uwielbiana i powszechnie stosowana ochrona przez rowerzystów na całym świecie. Od profesjonalistów po debiutantów, nasze produkty inspirują pewność siebie, umożliwiając podniesienie poziomu jazdy na wyższy stopień. Nasza najnowsza linia sprzętu ochronnego przeszła poważną metamorfozę, z dodatkiem nowych cech projektowych, materiałów, technologii, zachowując oczywiście legendarną jakość "kuloodporną", znaną nam wszystkim.

Komfort, Wytrzymałość i Wydajność:

Podczas przebudowy ochraniaczy skoncentrowaliśmy się na trzech kluczowych obszarach: komforcie, wytrzymałości i wydajności. Wielu ochraniaczy teraz korzysta z Lycry, która oferuje niesamowity komfort i oddychalność, jednocześnie redukując wagę. Obszary uderzeń ochraniaczy korzystają z nowego, super wytrzymałego materiału Neoprenu i Cordury, co poprawia wytrzymałość. Seria ochraniaczy Echo wykorzystuje najnowsze systemy ochrony od SAS-TEC, producenta wkładek ochronnych, które spełniają najwyższe normy motocyklowe.

Niezwykle ważnym elementem do ochrony jest głowa. W tym roku z dumą prezentujemy dwie zupełnie nowe kaski, oba o głębokim kształcie, zapewniającym maksymalny komfort i ochronę. Seria kasków Delta wykorzystuje najnowszą technologię wtrysku, dzięki czemu są o 23% lżejsze niż typowy model z twardą skorupą.

Możesz jeździć w głęboką zimę lub upalne lato, ale trzymanie kierownicy zawsze stanowi wyzwanie, bez względu na porę roku. Nasza nowa seria rękawic FUSE oferuje fantastyczny komfort, jednocześnie zachowując doskonały chwyt i czucie.

Nie ważne, co robisz na swoim rowerze, Fuse jest tutaj, aby #SaveYourSkin.

pixel