Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NINER

( ilość produktów: 19 )

NINER - Pasja, Przygoda, i Zaangażowanie w Świecie Rowerów Terenowych

Zespół zapalonych kolarzy i poszukiwaczy przygód z siedzibą w malowniczym Fort Collins, Colorado. Nasze serce bije dla off-roadowych rowerów, zobacz, dlaczego jesteśmy #CommittedtoDirt.

Jesteśmy grupą pasjonatów rowerów i przygód, szczęśliwie mającą swoją siedzibę w urokliwym Fort Collins, Colorado. Kiedy nie pracujemy nad tworzeniem jednych z najlepszych rowerów w branży, można nas znaleźć na trasach w okolicach wzgórz tuż obok naszego biura, lub na szutrowych drogach rzut beretem od naszej siedziby. Kiedy jesteśmy zbyt zmęczeni na jazdę, możliwe, że spotkasz nas podczas wędkowania muchówką, relaksujących się na patio jednego z browarów rzemieślniczych lub kawiarni w Fort Collins.

Tworzenie rowerów terenowych to nasza jedyna miłość, serce i dusza na szlaku lub drodze mniej uczęszczanej. Jesteśmy w 100% oddani doskonałemu designowi i doskonałej jakości jazdy. To zaangażowanie chcemy dzielić z Tobą podczas każdej przejażdżki.

#CommittedtoDirt - Zaangażowanie w Świat Rowerów Terenowych:

W Niner, jesteśmy #CommittedtoDirt.

Jesteśmy zobowiązani do równego dostępu do dróg szutrowych, szlaków i dróg gruntowych dla wszystkich rowerzystów, bez względu na rasę, wyznanie, orientację, tożsamość, religię czy narodowość. Jesteśmy wszyscy zrobieni z ziemi i kiedyś do niej wrócimy. Ziemia to trasy, którymi jeździmy, to determinacja i wytrwałość, to dbałość o szczegóły i robienie rzeczy właściwym sposobem, z właściwych powodów.

Nasze zaangażowanie w dirt obejmuje każdą interpretację słowa "dirt". Zobowiązujemy się budować rowery, które poprawią Twoją jazdę po ziemi. Zobowiązujemy się do budowy i zachowania tras, dając wszystkim więcej miejsc do jazdy po ziemi. Zobowiązujemy się do dbania o szczegóły. I zobowiązujemy się do życia pełnią życia na świeżym powietrzu i doświadczania świata naturalnego na tyle sposobów, ile to możliwe, z równym dostępem i szansami dla wszystkich.

Czekamy na Twoje myśli! Chętnie posłuchamy Twoich historii związanych z #CommittedtoDirt.

Zaangażowani w Społeczność:

W Niner jesteśmy podekscytowani pozytywnym rozgłosem - dobrymi uczuciami, które odczuwamy, gdy tworzymy produkty, które kochamy, dla ludzi, którzy kochają nasze produkty. Bycie częścią społeczności Niner nie zaczyna się przy kasie i nie kończy się, gdy opuszczasz drzwi sklepu rowerowego.

Na szlaku społeczność Niner jest różnorodna i przyjazna. Bez względu na to, czy jesteś na lokalnej ścieżce jednokierunkowej czy w środku epickiej podróży, nie zdziw się, gdy dostaniesz mnóstwo komentarzy, pytań i uśmiechów - rowery Niner zawsze prowokują rozmowy. Poza trasą możesz polegać na Niner w kwestii obsługi klienta.

pixel